? Forum Franczyzy 2013 już za nami


Zapraszamy do obejrzenia relacji, galerii z tego ważnego dla nas wydarzenia.

W dniach od 23 do 25 maja 2013 na terenie MTP odbyło się Forum Franczyzy 2013. W elitarnym spotkaniu wzięło udział ponad trzydzieści firm, które proponowały swoje rozwiązanich handlowe i usługowe jako sprawdzone produkty. Równolegle z forum odbył się cykl wykładów, podczas których specjaliści omawiali kluczowe kwestie związane z zasadami funkcjonowania sieci franczyzowych. K2online.pl uznało, że spotkanie w takim gronie firm będzie

doskonałym pretekstem do zapronowania systemu do kontroli ruchu klientów oraz pracowników. Firmy oferujące lub korzystające z rozwiązań franczyzowych, w celu osiągania jak najlepszych efektów, muszą dysponować silnymi narzędziami analitycznymi. Rzeczywiście, nasza propozycja spotkała się z dużym zainteresowaniem. Miłą jest świadomość, że wieloletnie doświadczenia oraz stale doskonalony oraz rozwijany system trafia w bieżące oczekiwania oraz potrzeby kadry zarządzającej.

Bardzo dziękujemy za spotkania, rozmowy oraz inspirujące pomysły.

Jesteśmy i nadal będziemy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do skontaktowania się z nami. W niezbyt odległej przyszłości, zapraszamy serdecznie na targi RetailShow 2013 w Warszawie.