K2online.pl zaprasza na Retail Show 2016


rc2016-16016 listopada 2016 r. rozpoczynają się targi RetailShow w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Na stoisku A01 przy wejściu głównym znajduje się stoisko naszej firmy K2online.pl.

Zapraszamy do spotkania z nami wszystkich zainteresowanych zagadnieniami związanymi z zarządzaniem, kontrolą, optymalizacją i maksymalizacją wyników ekonomicznych w sieciach handlowych.

Sieć handlowa to nie tylko 1000 salonów, ale także 100 i nawet kilka. Wszystkie firmy, bez względu na skalę i realizowaną dynamikę rozwoju borykają się z podobnymi problemami. Sprawne działanie sieci handlowej zależy w głównej mierze od wizji rozwoju i determinacji wszystkich pracowników i właścicieli. Jednak niezmiernie istotnym jest wdrożenie i odpowiednia konfiguracja informatycznych systemów zarządzania.

Pracownicy firmy K2online.pl oferują 25 lat doświadczeń branżowych w setkach sieci handlu detalicznego.

Zapraszamy do odwiedzenia nas. Każda dyskusja przyczynia się do wspólnego podwyższania kompetencji, co przekłada się proporcjonalnie na wyniki sprzedaży.

K2online.pl oferuje sprawdzone oprogramowanie klasy ERP dla firm o średniej skali oparte o system retilia.chain.

Integrujemy się z systemami SAP, AX, SAFO, CDN Altum.

Oprogramowanie WebPOS jest spójnym rozwiązaniem, które łączy pełną funkcjonalność zagadnień realizowanych przez placówki handlu detalicznego. Oprogramowanie WebPOS łączy bogatą funkcjonalność, olbrzymią skalowalność, łatwość instalacji, brak wdrożenia oraz rozsądną cenę.

Na targach Retail Show 2016 nie zabraknie nowych produktów.

Najważniejszą nowością jest system rejestracji czasu pracy z monitorowaniem zachowań pracowników. Rozwiązanie oparte jest o technologie beacon oraz głęboką analizę statystyczną.

Proponujemy zapoznać się z naszym najnowszym licznikiem klienta opartym o oprogramowanie zainstalowane bezpośrednio w kamerze.

Kolejkomat jest propozycja obsługi okienek w urzędach, na poczcie, , placówkach służby zdrowia.

Zapraszamy do projektowania przyszłości z nami.

Stoisko A01.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dodaj komentarz