Aplikacja mobilna K2Raport – dane zawsze aktualne


System IntergatorPOS uzupełnia aplikacja mobilna, która ma bezpośredni dostęp do głównej bazy danych poprzez webserices.

Aplikacja K2Raport jest dostępna dla platform systemowych Android, iOS.

Jej zadaniem jest prezentacja dedykowanej grupy raportów w trybie on-line.

k2raport-aplikacja-mobilna-integratorpos1W sieci salonów informacje o wszystkich dokumentach zapisywane są w czasie rzeczywistym w głównej bazie danych. Nie ma w tym zakresie znaczenia liczba obsługiwanych stanowisk POS. Każda instalacja WebPOS przesyła dane do centrali w czasie rzeczywistym. Sporadycznie używane stanowiska obsługiwane przez K2POS (obsługa kas fiskalnych) eksportują dane okresowo np. co godzinę. Wszystkie dokumenty poza paragonami tworzone są w głównej bazie danych. W związku z tym dane w centrali są niemal zawsze aktualne i stanowią odzwierciedlenie informacji lokalnych.

Zadaniem aplikacji K2Raport jest udostępnienie bieżących danych o sprzedaży, stanach magazynowych, liczbie klientów itp. menadżerom, kierownikom regionalnym, właścicielom.

Dzięki K2Raport zbędne jest dzwonienie lub wysyłanie e-mail z prośbą o bieżące wyniki. Wystarczy uruchomić aplikację na telefonie komórkowym i obejrzeć tabelkę.

 

 

 

 

k2raport-aplikacja-mobilna-integratorpos2O tym jakie raporty mają być dostępne dla K2Raport decyduje Administrator, który konfiguruje to w IntegratorPOS. Zadaniem Administratora jest wybór raportu, określenie grupy lub osób uprawnionych oraz zakresu udostępnianych danych. Jeżeli wśród zestawień brakuje odpowiedniego, to bez większego trudu można opracować nowy wzorzec wydruku korzystając z odpowiedniego modułu w InteratorzePOS.

Dodaj komentarz