📅 RetailShow 2013


 

DSC_4511

W dniach 20-21 listopada 2013 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI  odbyła się największa impreza o charakterze b2b dla sektora retail w Polsce – Targi Wyposażenia, Technologii i Usług Dla Handlu RetailShow 2013.

Podczas dwóch dni targów ponad 100 firm z Polski i Europy zaprezentowało swoje bogate oferty z zakresu m.in. projektowania sklepów, mebli i wyposażenia, kas fiskalnych i wag, systemów informatycznych do zarządzania sieciami handlowymi, programów lojalnościowych, usług outsourcingowych, usług finansowych, systemów zabezpieczeń i ochrony, usług doradczych, prawnych i consultingowych, towarów FMCG.
Targom towarzyszyła konferencja Retail Congress 2013, szkolenia i prezentacje w Retail Innovations Theatre 2013. Wydarzenia te były świetną okazją do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów biznesowych i promocji na rynku retail.
Na targach funkcjonował wzorcowy sklep The Perfect Store 2013, w którym zwiedzający poznawali najnowocześniejsze urządzenia i wyposażenie dla handlu.

Jednym z uczestników na stoisku A02 była firma K2online.pl

Prezentowaliśmy nasze ciekawe rozwiązania na tle kolekcji barwnych witraży.

Nasza oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem, co przełożyło się na wiele prezentacji i rozmów biznesowych.

Targi RetailShow 2013, podobnie jak poprzednie edycje, były bardzo wartościowym przedsięwzięciem