✅ System K2onlinePOS


Zarządzanie siecią sklepów detalicznych jest zadaniem niezmiernie odpowiedzialnym. Salony są bowiem miejscem, do którego trafiają towary przeznaczone do sprzedaży. Efektem działań pracowników jest utarg, czyli pozyskane środki finansowe.

Sieć sklepów detalicznych to miejsca, najczęściej odległe od centrali, w których przechowywane są towary oraz pieniądze stanowiące własność firmy.

Z tych powodów, bardzo ważne jest skuteczne i sprawne zarządzanie oraz kontrola kolejnych etapów wyznaczonych procedur działania.

Wśród nich największe znaczenie mają procesy:

  1. zatowarowania sklepu,
  2. obsługi sprzedaży,
  3. obsługi zwrotów oraz reklamacji,
  4. zwrotów do magazyny centralnego i przesunięć międzymagazynowych,
  5. rozliczenia środków finansowych,
  6. obsługi spisu z natury.

program-system-k2online-web

System K2onlinePOS składa się z dwóch elementów:

  1. Program IntegratorPOS odpowiada za komunikację między centralnym systemem ERP a instalacjami programu WebPOS w sieci sklepów.
  2. Program zarządzania sprzedażą WebPOS odpowiada za sprzedaż i obsługę klientów w sklepach detalicznych oraz punktach handlowych.

Program IntegratorPOS wyposażony jest w wiele interface do różnych programów centralnych. Dzięki temu rozwiązaniu w bardzo sposób można połączyć K2onlinePOS z zewnętrznymi rozwiązaniami.

Metoda ta umożliwia pozostawienie systemu ERP w dotychczasowym kształcie lub rozłożyć proces migracji na wiele etapów. Z punktu widzenia systemu ERP nie ma znaczenia, czy w sklepach działa dotychczasowe oprogramowanie, WebPOS.

Dodaj komentarz