⌚ System kolejkowy (kolejkomat)


System kolejkowy nazywany jest: biletomatem, kolejkomatem

Elementami każdego systemu kolejkowego są urządzenia, których wygląd i jakość wykonania mają duże znaczenia z punktu widzenia architektury placówki obsługi klienta.

W naszej ofercie proponujemy rozwiązanie, które:

 • nie wymaga kłopotliwej instalacji gdyż wzajemna komunikacja odbywa się bezprzewodowo,
 • jest stabilne i odporne na oddziaływania fizyczne.

Poniżej prezentujemy wybrane modele urządzeń znajdujących się w naszej ofercie.

Stanowisko informacyjne – nazywane czasami – Dyspenser

Przewagą zastosowania dyspenserów z ekranami dotykowymi nad tradycyjnymi jest możliwość definiowania dowolnej ilości ekranów począwszy od ekranu powitalnego, dowolnej ilości ekranów z przyciskami przypisanymi do spraw i konkretnych osób w placówce, dowolnej stylistyki graficznej tła i przycisków na ekranach pomocy kończąc. Elastyczność oprogramowania rozwiązuje praktycznie wszystkie możliwe potrzeby.

Dyspenser ma nastepujące wymiary:

 • wysokość – 115 cm
 • szerokość – 30 cm
 • głębokość – 40 cm

Kolor dyspensera jest dowolny.

Konstrukcja stalowa, przykręcana śrubami do podsadzki.

Wyświetlacze

Wyświetlacze stanowiskowe i grupowe spełniają wymagania praktycznie każdego klienta. Wyświetlacze oparte są o klasyczne monitory LED lub tablety.

Terminal stanowiskowy – Panel Wirtualny

Najnowszym i najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest przeniesienie funkcjonalności panelu stanowiskowego na ekran komputera pracownika. Dzięki zastosowaniu tzw. panelu wirtualnego zyskujemy najpełniejszą z możliwych funkcjonalność przy zaoszczędzeniu miejsca na biurku naszego pracownika. W przypadku braku komputera możliwe jest użycie dowolnego urządzenia tylu smartphone lub tablet.

Oprogramowanie

Sercem każdego systemu zarządzania kolejką jest oprogramowanie sterujące, odpowiedzialne za jego funkcjonalność, elastyczność i skalowalność. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na stworzenie systemu pozwalającego na dowolne dostosowanie się do potrzeb klienta. To klient decyduje ile i jakich stanowisk obsługi chce stworzyć, w jaki sposób powinni być obsługiwani jego klienci, jakie informacje na bilecie powinni otrzymać. Rozwój technik telekomunikacyjnych pozwolił na stworzenie rozwiązań umożliwiających rezerwację wizyt przez Internet czy telefon komórkowy.

Rozwiązaniem które może również Państwa zainteresować jest program K2VIDEO do analizowania długości kolejki. System między innymi może informować SMS-em o przekroczeniu dopuszczalnej długości kolejki.  -> Opis systemu badania długości kolejki do kasy.


System zarządzania kolejką może być w dowolnym momencie rozbudowany o dodatkowe opcje, np. dodatkowy wyświetlacz główny LCD, dodatkowy kolejkomat itp

Przedstawiona poniżej wycena uwzględnia kompleksowo całość prac związanych z profesjonalnym zaplanowaniem i wdrożeniem systemu, W szczególności obejmuje ona:

 • Analizę ruchu klientów
 • Opracowanie mapy stref oczekiwania i obsługi
 • Platformę sprzętową
 • Oprogramowanie
 • Instalację systemu w lokalizacji,
 • Szkolenie pracowników,
 • Szkolenie administratora systemu,
 • 24-miesięczny serwis gwarancyjny

[otw_shortcode_button href=”https://www.k2online.pl/kontakt/” size=”large” icon_type=”general foundicon-mail” icon_position=”left” shape=”radius”]Zapytaj o ofertę[/otw_shortcode_button]

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Ceny nie zawierają podatku VAT.

Dodaj komentarz