✅ WebPOS i kasy rejestrujące


Program WebPOS może działać w dwóch wersjach współpracując z:

webpos-kasy-rejestrujace

W obu konfiguracjach zestawy tworzą kasy rejestrujące. Z punktu widzenia użytkowników systemu ERP oraz IntegratorPOS nie ma różnicy między dwoma propozycjami. Szczególnie interesujące jest połączenie kasy fiskalnej z programem WebPOS. W tej wersji kasa fiskalna jest autonomicznym elementem systemu, który importuje listy towarowe i cenniki z systemu centralnego.

Rejestrator K2online jest programem komputerowym instalowanym na komputerze, tablecie z systemem operacyjnym MS Windows lub Linux. Zadaniem programu jest zagwarantowanie pewnej wymiany danych między centralnym IntegratorPOS a kasami fiskalnymi, na których będzie prowadzona sprzedaż. W tym rozwiązaniu nie jest wymagane utrzymywanie stałej łączności z internetem.

Program WebPOS zainstalowany równolegle, obok rejestratora K2online umożliwia rozbudowanie funkcjonalności kasy fiskalnej o funkcje dostępne dotychczas jedynie w programach POS. W połączeniu z kasą fiskalną program WebPOS spełnia funkcje informacyjne. Mimo to większe są możliwości kasy rejestrującej, gdyż dzięki temu połączeniu kasjer może:

  • bezpośrednio na ekranie obserwować realizowaną transakcję,
  • otrzymywać informacje o stosowanych akcjach promocyjnych,
  • wystawiać faktury, zwroty i reklamacje,
  • tworzyć raporty.

 

Dodaj komentarz