😃 Zespół K2online.pl


Zespół projektantów systemu K2online

Robert Zadrożny – analityk technologii systemu
Absolwent Politechniki Krakowskiej. Od 2001 r. współautor programów kadrowo-płacowych. Hobby: podróże rowerowe.

Marcin Konopnicki – analityk technologii systemu
Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej. Od 1998 r. intensywne prace w tworzeniu aplikacji ERP. Hobby: muzyka, narciarstwo biegowe.

Łukasz Mirek – projektant architektury
Absolwentem Politechniki Wrocławskiej na wydziale Informatyki i Zarządzania. Od 2004 r. współtworzy systemy do zarządzania średnimi i dużymi firmami. Specjalizuje się w hurtowniach danych oraz aplikacjach WEB. Hobby: rowerowa turystyka górska.

Renata Kubala – konstruktor
Absolwentka Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej w 2002 r. Współtwórca bezprzewodowych urządzeń sterowania i kontrolno-pomiarowych. Hobby: narciarstwo zjazdowe.

Jan Kurszland – konstruktor
Absolwent Politechniki Gliwickiej. Od 1995 r. współtwórca cyfrowych urządzeń telekomunikacyjnych. Hobby: krótkofalarstwo.

Olgierd Kipsza – projektant technologii sieciowych
Absolwent Wydziału Matematyki na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2003 r. projektant systemów sieciowych i zabezpieczeń komunikacyjnych. Hobby: żeglarstwo.

Andrzej Bochacz – analityk i projektant
Absolwent SGGW-AR. Od 1986 r. twórca programów magazynowych i handlowych. Hobby: sztuka, witraż.

Dlaczego powstała firma K2online.pl

Andrzej Bochacz, założyciel firmy K2online.pl,  na przestrzeni niemal trzydziestu lat miał wytyczony konkretny cel – tworzyć rozwiązania informatyczne pomocne w prowadzeniu działalności handlowej. Przez lata wraz z profesjonalną kadrą pracowników podejmował się realizacji największych przedsięwzięć informatycznych. Umiejętne łączenie wiedzy i doświadczeń oraz stosowanie zaawansowanych technologii pozwoliły firmom, w których pracował, na zajęcie mocnej pozycji wśród liderów na rynku zintegrowanego oprogramowania dedykowanego dla przedsiębiorstw handlowych i usługowych w oparciu o relacyjne bazy danych. Firma K2online.pl powstała, aby dostarczać użytkownikom rozwiązania kontrolne i informacyjne. W oparciu o wieloletnie doświadczenia oferujemy produkty wspierające zarządcze działania kadry zarządzającej w modelu SaaS. Syntetyczne informacje przekazywane w czasie rzeczywistym o sytuacji w sieci handlowej są strategicznie ważne na współczesnym rynku handlu detalicznego.