Kariera w K2online

Dołącz do K2

Razem budujemy naszą przyszłość!

K2online to organizacja, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu rozwiązań informatycznych dla wymagających klientów. Każdy zespół składa się z ludzi wyróżniających się zarówno wiedzą merytoryczną, technologiczną jak i niezwykle istotnym profesjonalnym podejściem biznesowym.

Od ponad 15 lat z powodzeniem produkujemy i wdrażamy oprogramowanie sprzedażowe webPOS dla handlu. W K2Online oferujemy rozwiązania szyte na miarę, współpracujące z urządzeniami fiskalnymi, analizujące ruchy klientów i pracowników, oraz wszelakie inne, indywidualnie dopasowane rozwiązania, gromadzące dane o funkcjonowaniu sklepów. Poprzez nasze rozwiązania codziennie wpływamy na poprawę rentowności i ulepszanie procesów sprzedażowych u naszych Klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Starszy programista / programistka SQL

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie, rozwój i utrzymanie oprogramowania POSowego opartego o bazy danych w środowisku PostgreSQL
  • udział w tworzeniu analiz biznesowych i tworzenie indywidualnych rozwiązań bazodanowych
  • codzienne ulepszanie naszego oprogramowania webPOS od strony programistycznej
  • współpraca z klientem biznesowym w zakresie zrozumienia potrzeb i zaproponowania najlepszych dla niego rozwiązań
  • bieżąca obsługa zgłoszeń serwisowych
  • wsparcie Project Managerów na każdym etapie wdrożenia oprogramowania

Nasze wymagania:

  • komercyjne doświadczenie w programowaniu w środowisku PostgreSQL – warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość środowiska PostgreSQL
  • mile widziana znajomość języków programowania PHP i C
  • umiejętność optymalizacji zapytań bazodanowych
  • umiejętność projektowania i wdrażania rozwiązań bazodanowych
  • doświadczenie w pracy z dużą ilością danych
  • umiejętność pracy w zespole i efektywnego zarządzania czasem własnym

To oferujemy:

  • pracę w oparciu o wybraną przez Ciebie formę zatrudnienia – B2B, umowa o pracę – sam zdecyduj
  • atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od Twojego dotychczasowego doświadczenia- 8000 – 13000zł netto w przypadku B2B, brutto w przypadku umowy o pracę
  • pracę z profesjonalistami produkującymi i wdrażającymi oprogramowania POSowe od kilkunastu lat – nieograniczona możliwość nauki od tych Specjalistów
  • pracę w systemie hybrydowym – 3 razy w tygodniu praca zdalna
  • nowoczesne biuro w Warszawie na ulicy Modlińskiej
  • darmowy parking dla Pracowników
  • regularne szkolenia zarówno z zakresu wdrażanego oprogramowania jak i wiedzy technologicznej czy umiejętności pracy z klientem biznesowym
  • niekorporacyjną atmosferę w pracy i życzliwość ze strony współpracowników

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Dołącz do K2 i buduj z nami przyszłość e-commerce!

Zapraszamy do kontaktu!

Wdrożeniowiec IT

  • wdrażanie naszego autorskiego oprogramowania POSowego, nowatorskich liczników klientów oraz systemów mikrolokalizacji dla sieci handlowych oraz sklepów
  • przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych
  • prowadzenie dokumentacji projektowej
  • wdrażanie rozwiązań szytych na miarę
  • koordynowanie poszczególnych etapów wdrożenia
  • obsługa bieżących zapytań i problemów z codziennym funkcjonowaniem oprogramowania u obecnych klientów
    praca nad stałym rozwojem oprogramowania

  • doświadczenie we wdrażaniu systemów POSowych u klientów biznesowych – warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy z klientem biznesowym – warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość baz danych oraz zapytań SQL – bez tego ani rusz!
  • doświadczenie w przeprowadzaniu analiz biznesowych i umiejętność sporządzania dokumentacji wdrożeniowej
  • umiejętność zarządzania procesami informatycznymi
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • ugruntowana wiedza o szeroko pojętym sprzęcie komputerowym i urządzeniach peryferyjnych
  • nienaganna umiejętność zarządzania czasem – swoim oraz podległego zespołu
    komunikatywność, rzetelność, dokładność

  • pracę w oparciu o wybraną przez Ciebie formę zatrudnienia – B2B, umowa o pracę – sam zdecyduj, 5000 – 8000zł netto w przypadku B2B, brutto w przypadku umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od Twojego dotychczasowego doświadczenia, dodatkowo premie wynikowe
  • pracę w systemie hybrydowym
    niekorporacyjną atmosferę w pracy i życzliwość ze strony współpracowników